11.216.191 AME1705 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor MAHLE ΜΟΤΕΡ ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΜΟΤΕΡ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ 24V 0.8kW (IM0127, MM255) 24V 0.8KW ΔΙΠΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ ΔΕΞΙΟΣΤΡΟΦΟ / ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΟ
- Κωδικός Προϊόντος: 11.216.191 AME1705 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor MAHLE ΜΟΤΕΡ
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
11.216.191 AME1705 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor
24V 0.8kW (IM0127, MM255)
ΜΟΤΕΡ 3ΟΥ ΑΞΟΝΑ 24V 0.8Kw
Μοτερ
ΜΟΤΕΡ 3ΟΥ ΑΞΟΝΑ 24V 0.8Kw CR/ACR
| 11.212.100 | ISKRA | |
| 11.216.191 | ISKRA | |
| AME1604 | ISKRA | |
| AME1705 | ISKRA |
11.216.191 AME1705 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor MAHLE ΜΟΤΕΡ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ 24V 0.8kW (IM0127, MM255)
| BROC (OIL SISTEM) | c162093000 |
|---|---|
| MAHLE LETRIKA (ISKRA) | IM0127, 11216191, AME1705, MM255, 11212100, AME1604 |
| OLEODINAMICA L.C. | 31SL00491 |
| SAVERY | 81061003 |
| WESTERN MOTORS | W8044, W804 |
| WEIGHT (KG) | 2.5250 |
|---|---|
| CONDITION | New |
| WARRANTY (MONTHS) | 12 |
| VOLTAGE | 24 V |
| POWER | 0.8 kW |
| ROTATION DIRECTION | Bi-direction |
| ROTATION SPEED | 4000 rpm |
| NOTES | Hydraulics, Insulated ground |

